0

LUDNICA U PREMIJER LIGI: Hrabri Kristal Palas slavio protiv Sitija! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.21 u 18:26

Favoriti su ‘zakazali’!

Premijer liga donela nam je neke veoma zanimljive duele.. Definitivno najveći šok viđen je u duelu Mančester sitija i Kristal Palasa! Gosti su slavili sa 0:2 i tako došli do svoje tek druge pobede u sezoni. Poveo je tim iz Londona golom Vilfrida Zahe već u 8. minutu, nakon velikog kiksa odbrane Sitija. Napadao je tim Pepa Gvardiole svim silama, ali je ostao na terenu sa 10 igrača, jer u 47. minutu isključen Laporte.. Do kraja susreta Palas se pametno branio i nakon jedne sjajne kontre uspeo da dođe do drugog pogotka na meču, a ovog puta strelac je bio Konor Galager.