0

MESI ZAMENJEN VEĆ NA POLUVREMENU: PSŽ jedva do tri boda!

Objavljeno: 29.10.21 u 23:20

Pobeda na ‘mišiće’!

Pari Sen Žermen je nakon preokreta uspeo da savlada ekipu Lila, koja je na poluvremenu imala prednost od 0:1. Igrao se 31. minut, kada je na asistenciju preiskusnog Buraka Jilmaza sjajno reagovao Džonatan David!

Na poluvreme se otišlo sa minimalnom prednošću gostiju, a onda se desilo ono što je malo ko očekivao! Lionel Mesi nije istrčao na drugi deo utakmice, jer ga je Poketino povukao sa terena i na njegovo mesto uvek Ikardija.. Nastavlja se ‘saga’ između šefa stručnog štaba i legendarnog argentinskog fudbalera.

PSŽ je u nastavku uspeo da okrene rezultat.. Izjednačenje je stiglo u 74. minutu kada je pogodak postigao Markinjos, da bi gol za pobedu postigao Di Marija u 88. minutu susreta!