0

SERIJA A: Sasuolo srušio ‘staru damu’ u nadoknadi vremena, srpski tandem zaigrao protiv Udinezea!

Objavljeno: 27.10.21 u 21:08

Odigrane su još tri utakmice 10. kola italijanskog šampionata.

Veliko iznenađenje viđeno je u Torinu, pošto je Sasuolo pobedio Juventus rezultatom 2:1. Juve je užasno ušao u meč, crno-beli su katastrofalno odigrali prvo poluvreme, pa su gosti u 44. minutu preko Davide Fratezija šokirali ‘Staru damu’.

U nastavku je Juventus odigrao bolje, u 76. minutu Mekenij je poravnao rezultat, ali je prava senzacija viđena u poslednjem trenutku, kada je nakon sjajne asistencije Berardija Maksim Lopez u stilu najboljih golgetera sveta savladao protivničkog golmana.

Takođe, Udineze i Verona su podelili bodove pošto je rezultat nakon 90 minuta bio 1:1. Zebre su povele preko Sakcesa u 3., da bi Barak sa bele tačke u 83. minutu izjednačio rezultat.

U redovima gostiju, sa klupe su u drugom poluvremenu ušli srpski internacionalci Darko Lazović i Ivan Ilić.