Nate Walters (R) Jonas Mattisseck and Nikola Kalinic (L) Euroleague - Season 2021-2022 - Crvena Zvezda v Alba Berlin Beograd, 22.10.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsport.rs ©

TESNO NA POLUVREMENU: Zvezda uspeva da parira Monaku!

Objavljeno: 26.10.21 u 20:01

Prve dve četvrtine pripale Monaku.

Zvezda je dobro otvorila meč, ali je Monako vrlo brzo ušao u ritam. Crveno-beli su parirali do jednog momenta, ali onda je usledila serija poena domaćina. Prva četvrtina pripala je Monaku rezultatom 21:12.

Istim intenzitetom su domaćini nastavili i u drugoj četvrtini, te su uspeli da dođu do plus 12. Od tog trenutka Crvena zvezda je počela da smanjuje prednost protivnika i na kraju četvrtine imali su minus 5.

Na poluvreme se odlazi rezultatom 41:36. Najefikasniji u ekipi Monaka je Hol sa devet poena i četiri skoka. Sa druge strane, Volters održava Zvezdu u igri sa ubačenih 12 poena i tri asistencije.