0

DAME STIGLE DO PRVE POBEDE: Rutinska pobeda nad Turkinjama!

Objavljeno: 26.10.21 u 20:58

Ženska reprezentacija Srbije savladala je Žensku reprezentaciju Turske 2:0.

Na startu kvalifikacija devojke su pretrpele poraze od Nemačke i Portugala, ali im se sreća napokon osmehnula.

Naše reprezentativke su uspele u 28. minutu preko Dejana Stefanović da dođu u vođstvo, pa se tako rezultatom 1:0 završilo prvo poluvreme.

Igrao se 54. minut kada je Jovana Damnjanović sa bele tačke duplirala prednost Srbije. Bilo je još par izglednih prilika po obe strane, ali rezultat se nije menjao.

Narednu utakmicu reprezentativke Srbije igraće protiv selekcije Bugarske. Srbija se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa tri boda. Prva je Nemačka sa 12, prati je Portugal sa 10, a na trećem mestu je Turska sa 4. Bugraska i Izrael dele poslednje mesto bez bodova.