0

JUVENTUS UZ POMOĆ VAR-A DOŠAO DO BODA: Inter je sve do 89. minuta imao ceo plen ‘u džepu’, a onda je usledio potpuni šok! (VIDEO)

Objavljeno: 24.10.21 u 23:35

U derbiju Serije A, bodove su podeli Inter i Juventus, pošto je rezultat bio 1:1.

Do poslednjih trenutaka utakmice, Inter je u ‘džepu’ imao ceo plen, ali na kraju je usledio pravi šok pa je Juventus sa bele tačke došao do vrednog boda.

Edin Džeko je u 17. minutu doveo svoj tim u vođstvo. Čalhanoglu je sjajno šutirao sa nekih 25 metara, ali je pogodio stativu, lopta se odbila do sjajnog napadača koji ovog puta nije imao težak zadatak. Ovo je ujedno i osmi gol reprezentativca BiH u sezoni, pa sada deli prvo mesto na listi strelaca sa Ćirom Imobileom.

Do samog finiša utakmice, nije bilo mnogo dešavanja. A onda u 89. minutu, holandski defanzivac Denzel Damfriz je napravio prekršaj nad Sandrom, i to na ivici svog kaznenog prostora.

Nakon pregledanog snimka, glavni arbitar meča je pokazao prstom na belu tačku, a siguran izvođač bio je Paulo Dibala koji je matirao Handanovića, i svom timu doneo bod.