ČUKARIČKI U „ŠESTOJ BRZINI“ PROTIV PROLETERA: Prekinuta sjajna serija Novosađana, Rakonjac pokazao kakav šut poseduje! (VIDEO)

Objavljeno: 22.10.21 u 20:27

Čukarički velikom pobedom prekinuo niz pobeda Proletera.

U 14. kolu Superlige Srbije Čukarički je dočekao Proleter koji se nalazio u seriji od četiri uzastopne pobede i nada se da će taj niz produžiti.

Utakmicu je otvorio Tošić, koji je se izvanredno snašao posle kornera i iz veoma teške situacije glavom smestio loptu u bliži ugao.

Nije bilo puno uzbuđenja sve do 31. minuta kada je Rakonjac duplirao prednost domaćina koji je namestio loptu na desnu nogu i majstorski pogodio gornji levi golmanov ugao.

View this post on Instagram

A post shared by HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Brzo su se trgli gosti, pa su svega dva minuta posle primljenog gola preko Evandra smanjili rezultat. Brazilac je dugo vukao loptu, čekao idelan trenutak za šut i onda kada se stvorila prilika uputio precizan udarac i savladao Petrovića. Poluvreme je završeno rezultatom 2:1.

Šest minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno da sudija Ostraćanin pokaže na belu tačku, a siguran izvođač bio je Kajević.

„Brđani“ se tu nisu zasutavili, za samo tri minute postigli su još dva gola. Prvo je Rakonjac u 59. minutu postigao drugi njegov gol, a zatim Šapić u 62. povećao rezultat na 5:1. Tačku na meč staio je Baić koji je ušao u igru u 72. minutu, a mrežu zatresao u 75 i tako postavio konačan rezultat 6:1.

Narednu utakmicu Čukarički gostuje Loznici, dok će Proleter biti gost Bačkoj.