0

SRBIN BLISTA U MLS: Igrač koji je svojevremeno matirao Borjana sa pola terena, postigao novi spektakularan gol! (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.21 u 08:29

Srpski internacionalac Luka Stojanović pruža sjajne partije u američkoj MLS ligi.

On je u poslednjoj utakmici postigao gol za Čikago Fajer vredan tri boda u utakmici punoj preokreta protiv Sinsinatija, koja je završena rezultatom 4:3.

Nekadašnji igrač Čukaričkog je na teren ušao u 86. minutu, a njegov tim je tada gubio 3:2, da bi samo pet minut akasnije Nejtan Bleket izjednačio. Onda na scenu stupa Stojanović.

Nekadašnji Partizanov đak je pokupio loše ispucanu svog tima na loptu na isteku 93. minuta i bombom sa 25 metara od gola rivala, doneo pobedu svom timu i matirao iskusnog Pžemislava Titova, nekadašnjeg golmana PSV-a, Štutgarta, Deportiva…

(VIDEO:YouTube/Major League Soccer)

Inače, ovo je osmi gol Stojanovića u dresu Čikaga, što i nije toliko loš, s obzizrom da je prvih šest meseci bio van stroja zbog teške povrede. Njegov tim je trenutno 12 na tabeli Istočne MLS konferencije sa 31 bodom iz 31 meča, daleko je to od mesta u plej-ofu.