0

KADETI SRBIJE NISU MOGLI BOLJE DA POČNU: Nećete verovati koliko golova su dali Lihtenštajnu! (FOTO)

Objavljeno: 21.10.21 u 21:32

Ubedljivo izdanje kadetske reprezentacije Srbije.

U prvom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo reprezentativci Srbije do 17 godina igrali su protiv vršnjaka iz Lihenštajna, i nadigrali ih.

Bilo je dosta posla za golmana Burija, prvi je loptu u mrežu smesio Šljivić, a samo nekoliko minuta kasnije Bubanj, pa Milošević, da bi konačan rezultat 4:0 na poluvremenu postavio drugim golom Šljivić.

Drugo poluvreme počinje golom Bubanja i onda opet Milošević za 6:0. U 53. minutu Bubanj dolazi do het trika, a odmah za njim i Milošević postiže svoj treći gol. Za kraj su se u strelce upisali Radonjić i Nikolašević koji se dva puta upisao u strelce i postavio konačan rezultat 11:0.

Naredna utakmica reprezentativaca Srbije biće protiv Bugarske koja je uspela da savlada Hrvatsku(1:0).