0

TADIĆEVA MAJSTORIJA ILI AUTOGOL?: Srbin izazvao delirijum navijača, ali mu zvaničnici UEFA nisu prepisali pogodak! (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.21 u 22:32

U okviru 3. kola grupne faze Lige šampiona sastali su se Ajaks i Borusija iz Dortmunda.

Nakon prvih 45 minuta, holandski šampion vodi rezultatom 2:0. Nošeni sjajnom atmosferom sa tribina, domaći su poveli već u 11. minutu.

Za ‘kopljanike’ je dosuđen slobodan udarac na desnoj strani terena a loptu je namestio srpski reprezentativac Dušan Tadić.

Srbin je uputio oštru loptu ka daljem uglu gostujućeg gola, a nju je na tom putu zakačio Marko Rojs i uspeo da matira svog golmana. Zvaničnici UEFA su ovaj pogodak pripisali kao autogol nemačkog reprzenetativca.

Prednost je sjajnim udarcem u 25. minutu duplirao Dejli Blind.