0

(190902) -- LONDON, Sept. 2, 2019 (Xinhua) -- Arsenal's Alexandre Lacazette celebrates after scoring during the English Premier League north London Derby match between Arsenal and Tottenham Hotspur at Emirates Stadium in London, Britain on Sept. 1, 2019. (Xinhua/Han Yan) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS. NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS OR "LIVE" SERVICES. ONLINE IN-MATCH USE LIMITED TO 45 IMAGES, NO VIDEO EMULATION. NO USE IN BETTING, GAMES OR SINGLE CLUB/LEAGUE/PLAYER PUBLICATIONS.

LAKAZET POGODIO U 5. MINUTU SUDIJSKE NADOKNADE: Gol vredan boda izazvao erupciju na tribinama! (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.21 u 23:52

Uzbudljiv duel u prestonici Engleske!

Duelom Arsenala i Kristal Palasa, kompletirano je 8. kolo Premijer lige. Utakmica odigrana u Londonu je završena bez pobednika, rezultatom 2:2.

Publika je imala priliku da uživa u uzbudljivom duelu, a junak domaće ekipe je Aleksander Lakazet! Treneri obe ekipe su nekada nastupali u Premijer ligi, pa je taktički okršaj bivših vezista dodatno privukao pažnju ljubitelja fudbala. U pitanju su Mikel Arteta i Patrik Vijeira.

Arsenal je do prednosti došao u ranoj fazi meča. Pjer-Emerik Obamejang je savladao golmana gostujuće ekipe u 8. minutu.

Gosti se nisu predali! Kristal Palas nije želeo da se brani tokom cele utakmice i vodila se velika bitka na sredini terena. Pogodak za izjednačenje je delo reprezentativca Belgije! Kristijan Benteke je zatresao mrežu domaćih u 50. minutu!

Kristal Palas je do potpunog preokreta stigao pogotkom Odsona Eduara u 73. minutu!

Francuz u dresu gostujuće ekipe je utišao domaću publiku, ali njegov sunarodik se pobrinuo da atmosfera u finišu bude znatno kvalitetnija.

Aleksander Lakazet je doneo izjednačenje Arsenalu! Gol u 5. minutu sudijske nadoknade,vredan boda, izazvao je  erupciju na tribinama.

Tobdžije zauzimaju 12. mesto na tabeli sa 11 osvojenih bodova, dok se Kristal Palas nalazi na 14. poziciji sa tri boda manje.