0

(190831) -- BOLOGNA, Aug. 31, 2019 (Xinhua) -- Bologna's coach Sinisa Mihajlovic reacts during a Serie A soccer match between Bologna and Spal in Bologna, Italy, Aug 30, 2019. (Photo by Alberto Lingria/Xinhua)

MIHAJLOVIĆEVA BOLONJA ISPUSTILA POBEDU: Ni igrač više čitavo poluvreme nije bio dovoljan! (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.21 u 17:41

Siniša Mihajlović nije uspeo da ostvari trijumf sa Bolonjom na gostovanju Udinezeu, u meču 8. kola Serije A.

Utakmica je završena rezultatom 1:1 (0:0), iako je Bolonja vodila sa igračem više i imala inicijativu tokom meča.

Već u 38. minutu meča je Pereira zaradio drugi žuti karton i isključenje, pa je Bolonja skoro sat vremena igrala sa igračem više.

Napadali su i dominirali i konačno su probili bedem crno-belih u 67. minutu, kada je mrežu zatresao Musa Berou.

Bolonja je kontrolisala meč i čuvala vođstvo, ali ih je Beto iznenadio u 82. minutu, kada je postigao gol za izjednačenje.

Nakon ovog meča Bolonja se nalazi na osmom mestu sa 12 bodova dok je Udineze na 10. mestu sa 9 bodova.