0

(191127) -- LONDON, Nov. 27, 2019 (Xinhua) -- Tottenham Hotspur's Harry Kane (2nd R) scores a goal during the UEFA Champions League Group B match between Tottenham Hotspur and Olympiakos at the Tottenham Hotspur Stadium in London, Britain on Nov. 26, 2019. FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS. NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS OR "LIVE" SERVICES. ONLINE IN-MATCH USE LIMITED TO 45 IMAGES, NO VIDEO EMULATION. NO USE IN BETTING, GAMES OR SINGLE CLUB/LEAGUE/PLAYER PUBLICATIONS. (Photo by Matthew Impey/Xinhua)

KEJN I SON PODSETILI NA PROŠLU SEZONU: Džondžo Šelvi ušao u igru, pa za pet minuta zaradio crveni! (VIDEO)

Objavljeno: 17.10.21 u 20:08

Njukasl novu eru započeo porazom.

U pretposlednjoj utakmici osmog kola Premijer lige, Njukasl junajted je dočekao Totenhem. Domaći navijači su puni entuzijazma popunili stadion, ali na kraju su se vratili kuće pognutih glava pošto je njihov tim poražen rezultatom 2:3.

Nije se dugo čekalo na gol, posle samo dve minute igre Vilson je zatresao mrežu. Prednost „Svraka“ trajala je sve do 17. minuta kada je Ndombele izjednačio, a onda samo pet minuta kasnije Kejn postiže svoj prvi gol. Poluvreme je bilo produženo sedam minuta, što je dalo dovoljno vremena Totenhemu da preko Sona, a na asistenciju Kejna poveća prednost.

Drugo poluvreme prošlo je bez preteranog uzbuđenja, sve do završnice meča. Šelvi je ušao na teren u 60. minutu, i u razmaku od pet minuta zaradio je dva žuta kartona. Ipak, sa igračem manje Njukasl je došao do pogotka, Dajer je bio nespretan i ubacio loptu u sopstvenu mrežu.

Totenhem putuje u Holandiju, gde će igrati protiv Vitesea u okviju Lige konferencija. Njukasl će igrati sa još jednim timom iz prestonice, pošto će ih na „Selhurst Parku“ dočekati Kristal Palas.