0

(190915) -- LIVERPOOL, Sept. 15, 2019 (Xinhua) -- Liverpool's Mohamed Salah (L) celebrates scoring a goal during the English Premier League match between Liverpool and Newcastle United at Anfield in Liverpool, Britain on Sept. 14, 2019. Liverpool won 3-1. (Xinhua) FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS. NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS OR "LIVE" SERVICES. ONLINE IN-MATCH USE LIMITED TO 45 IMAGES, NO VIDEO EMULATION. NO USE IN BETTING, GAMES OR SINGLE CLUB/LEAGUE/PLAYER PUBLICATIONS.

LIVERPUL UBEDLJIV PROTIV VOTFORDA: Pogledajte magiju i fenomelan pogodak Mohameda Salaha! (VIDEO)

Objavljeno: 16.10.21 u 18:24

Nova majstorija reprezentativca Egipta!

Klaudio Ranijeri je nedavno preuzeo ekipu Votforda, ali današnji susret sa Liverpulom mu neće ostati u lepom sećanju. Izabranici Jirgena Klopa su slavili sa ubedljivih 0:5.

Liverpul je bio dominantniji rival od prvog minuta. Nametnuli su gosti svoj ritam i fudbaleri Votforda nisu imali rešenje za ekipu sa slavnog ‘Enfilda‘.

Asistenciju Mo Salaha u 9. minutu, iskoristio je brzonogi Sadio Mane. Uspeli su gosti da dupliraju prednost već u 37. minutu. Iskusni Milner je uposlio Roberta Firmina, a Brazilac je zatresao mrežu Votforda.

Firmino se po drugi put upisao u strelce u 52. minutu. Reprezentativac Brazila je bio vrlo raspoložen za igru, pa je upisao i asistenciju dva minuta kasnije.

Tada je na scenu stupila magija Mo Salaha. Fenomenalni napadač je još jednom pokazao zbog čega je jedan od najboljih fudbalera na planeti. Uživajte u majstoriji istaknutnog člana nacionalnog tima Egipta.

Treći pogodak na današnjoj utakmici postigao je Roberto Firmino. Sjajni Brazilac je savladao Fostera u 1. minutu sudijske nadoknade.