0

LISICE SRUŠILE JUNAJTED: Goleada i veliko slavlje Lestera! (VIDEO)

Objavljeno: 16.10.21 u 19:31

Majstorija Tilemansa izazvala erupciju na tribinama!

U terminu od 16 časova, odigran je derbi 8. kola Premijer lige Engleske. Fudbaleri Lestera su na svom stadionu ugostili Mančester junajted. Domaći su slavili rezultatom 4:2. Ekipa koju sa klupe predvodi Ole Gunar Solskjer je nastavila seriju loših rezultata u nacionalnom prventsvu.

Uspeli su gosti da dođu do prednosti fenomenalnim pogotkom Mejsona Grinvuda. Mladi reprezentativac Engleske je zatresao mrežu domaće ekipe u u 19. minutu.

Juri Tilemans je uzvratio na spektakularan način! Belgijanac je postigao gol za izjednačenje u 31. minutu.

Dugo se čekalo na promenu rezultata! Kaglar Sujundžu je savladao De Heu u 78. minutu, a asistencija je delo Pereza.

Markus Rašford je poravnao na 2:2 u 82. minutu!

Lester se nije zadovoljio jednim bodom i krenuli su u ofanzivu. Džejmi Vardi je iskoristio asistenciju Pereza i doneo je prednost popularnim ‘Lisicama‘.

Konačan rezultat postavio je Patson Daka, pogotkom u prvom minutu sudijske nadoknade.