0

(210324) -- BELGRADE (SERBIA), March 24, 2021 (Xinhua) -- Serbia's Aleksandar Mitrovic celebrate his first and his team second goal during FIFA World Cup 2022 qualification football match between Serbia and Ireland, in Belgrade, Serbia on March 24, 2021. Serbia won 3-2 (Xinhua/Predrag Milosavljevic)

DOMINACIJA SRPSKOG NAPADAČA SE NASTAVLJA: Dva pogotka Mitrovića za ubedljivu pobedu Fulama! (VIDEO)

Objavljeno: 16.10.21 u 16:22

Aleksandar blista u dresu ekipe sa ‘Krejven kotidža’!

U okviru 12. kola, drugog po kvalitetu fudbalskog takmičenja u Engleskoj, Fulam je ugostio ekipu Kvins Park Rendžersa. Utakmica u Londonu je završena ubedljivom pobedom domaće ekipe, rezultatom 4:1.

Izabranici trenera Silve su do rezultatske prednosti stigli u uvodnim momentima utakmice. Fenomenalan pogodak je postigao reprezentativac Srbije, Aleksandar Mitrović. Nekadašnji as Partizana je još jednom pokazao kakav je majstor. U ulozi asistenta našao se Denis Odoi.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, a publika je u nastavku uživala u goleadi.

Uspeli su gosti da dođu do izjednačenja u 55. minutu. Reprezentativac Škotske, Lindon Dajks, savladao je Mareka Rodaka.

Igrao se 67. minut kada je Kebano uposlio Mitrovića, a Aleksandar se po drugi put na utakmici upisao u listu strelaca.

Fulam je do kraja meča postigao još dva pogotka. Mrežu gostujućeg tima je prvo zatresao iskusni Bobi Rid u 71. a zatim i Entoni Robinson u 91. minutu.

Fulam je trenutno trećeplasirani tim na tabeli, dok Kvins Park Rendžers zauzima 7. poziciju.