1
AdmiralBet ABA Liga

KATASTROFA ZVEZDE U LAKTAŠIMA: Crveno-beli gube više od 20 razlike na poluvremenu, ovo dugo nismo videli!

Objavljeno: 10.10.21 u 19:50

Ništa im ne ide od ruke.

Košarkaši Crvene zvezde trenutno igraju utakmicu trećeg kola ABA lige protiv Igokee u gostima. Izabranici Dejana Radonjića gube na poluvremenu sa 44:22, igraju neprepoznatljivo loše, dok domaći gotovo da ne mogu na promaše.

Počela je Igokea od starta izuzetno motivisano, nametnuli su svoj ritam i sa nekoliko otvorenih šuteva, gradili su svoju prednost. Na drugoj strani, deluje da crveno-beli ni ono malo što iskreiraju ne mogu da pogode, a očigledno je prisutan i umor od putovanja u Izrael.

Poseban motiv sigurno imaju Aleksa Radanov i Stefan Đorđević nekadašnji košarkaši Crvene zvezde, koji žele da pokažu da ih se klub sa Malog Kalemegdana olako odrekao. Radanov sjajno komanduje napadom Igokee, dok Starks i Voler kombinovano šutiraju 5/5 za 3 poena.

IGOKEA: Voler 13 poena, Starks 10 poena, Ilić 7 poena

ZVEZDA: Volters 6 poena, Kalinić i Holins po 4 poena