AdmiralBet ABA Liga

ZVEZDA SE OPORAVILA OD FENERA: Mitrović vodio crveno-bele do pobede! (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.21 u 22:59

Dobar početak regionalne lige za klub sa Malog Kalemegdana.

Crvena zvezda je dobro počela sezonu u ABA ligi i posle teškog poraza od Fenerbahčea uspeva da dođe do druge pobede u sezoni. U hali „Aleksandar Nikolić“ uspeli su da savladaju Budućnost rezultatom 71:63.

Izjednačena igra oba tima priredila nam je sjajnu košarkašku utakmicu. Zvezda je na poluvreme otišla sa prednošću od 37:29. Gosti iz Podgorice su u trećoj deonici utakmice stigli prednost crveno-belih, ali su onda domaćini u poslednjoj četvrtini osigurali pobedu.

Luka Mitrović se najviše istakao u ekipi Crvene zvezde sa postignutih 19 poena, dok je Budućnost „nosio“ Sili sa 17 postignutih poena.

Crvena zvezda sada putuje u Izrael kako bi odigrao utakmicu drugog kola Evrolige protiv Makabija. Budućnost u narednom kolu ABA lige dočekuje ekipu Splita.