0

LIGA 1: Mesi, Nejmar i Mbape doživeli šokantan poraz u domaćem prvenstvu!

Objavljeno: 03.10.21 u 15:36

Ovo se desilo prvi put ove sezone…

Nakon osam vezanih pobeda, igrači PSŽ-a su danas, u 9. kolu Lige 1 izgubili na gostovanju Renu – 2:0.

Trener Parižana Maurisio Pokeino je na teren izveo sve asove, Nejmara, Mesija i Mbapea, koji su samo jednom uspeli da zatresu mrežu Rena, ali je gol koji je postigao Mbape poništen zbog ofsajda.

Na drugoj strani, Donaruma je tri puta morao da vadi loptu iz mreže. U 45. minutu je domaćin poveo preko Laborda, da bi samo minut kasnije Tait duplirao vođstvo i postavio krajnji rezultat meča.

PSŽ će i nakon ovog meča ostati na 1. mestu tabele sa 24 boda, ali je ovaj poraz potvrdio da novac nije sve u fudbalu…

LIGA 1 – 9. KOLO