0

KOVENTRI SPUSTIO NA ZEMLJU FULAM: Mitrović ostao bez „municije“!

Objavljeno: 02.10.21 u 15:56

Posle izvrsne pobede, usledio je još teži poraz.

Mitrović je u prošlom kolu uspeo da postigne het-trik za pola sata igre, ali na ovom meču srpski napadač nije prikazao igru koju smo gledali na prošloj utkamici.

Koventri predstavlja jedno od iznenađenja ove sezone u Čempionšipu i sada već mogu da konkurišu za mesto koje vodi direktno u Premijer ligu naredne sezone.

Fulam je otputovao u Koventri i nadali su se da mogu do još jedne pobede, ali nastavlja se njihova „klackalica“- pobeda pa poraz. Ipak, gosti us imli dobar start, poveli su u 18. minutu igre autogolom MekFadzena i otišli na poluvreme sa prednošću od 0:1. Početak drugog poluvremena nagovestio je katastrofu za Fulam, Gjokeres izjednačava, Goden preokreće rezultat, Matsen povećava prednost, da bi na kraju Gjokeres postavio konačan rezultat 4:1.

Posle reprezentativne pauze Koventri gostuje Belkburnu, Fulam će pokušati da odoli KPR.