0

JUVENTUSU PRIPAO GRADSKI DERBI: Lokateli prelepim golom matirao Vanju! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.21 u 21:05

U popularnom „Derbiju dela Mole“ fudbaleri Juventusa savladali su ekipu Torina rezultatom 1:0 (0:0).

Veliki gradski derbi bio je pun tempa i uzbuđenja, ali je rešen tek u 86. minutu.

Tada je Manuel Lokateli prelepim udarcem sa ivice kaznenog prostora od stative matirao Vanju Milinković-Savića.

Kako je do kraja ostalo premalo vremena, time je doneo vredan trijumf „staroj dami“.

Prethodno je tokom utakmice Torino bio bolji u prvom, a Juventus u drugom poluvremenu u kom je propustio nekoliko prilika da ranije dođe do gola.

Najbolju je imao Aleks Sandro u 53. minutu kada je Milinković-Savić fantastično reagovao i odbranio.

U samoj završnici Dejan Kuluševski je pogodio stativu, ali je ubrzo bio kraj i Juventus je sa ova tri boda skočio na 8. mesto na tabeli.