0

(191007) -- ITALY, Oct. 7, 2019 (Xinhua) -- FC Inter's Lautaro Martinez scores his goal during a Serie A soccer match between FC Inter and FC Juventus in Milan, Italy, Oct. 6, 2019. (Photo by Alberto Lingria/Xinhua)

DŽEKO REŽIRAO PREOKRET: Inter slavio na gostovanju Sasuolu! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.21 u 23:40

Fudbaleri Intera savladali su Sasuolo rezultatom 2:1 (0:1) u meču sedmog kola italijanske Serije A

Inter je do pobede došao nakon velikog preokreta, a njegov kreator je bio Edina Džeka. Ekipa Sasuola se odlično držala 55. Minuta I držala sve u svojim rukama a onda je na scenu stupio Džeko,

Prvo su domaćini poveli u 21. minutu golom Berardija iz penala nakon penala nad Bogom. Inter je pokušavao, ali nije mogao da postigne pogodak, a u 57. minutu u igru ulazi Džeko I posle prvog kontakta sa loptom postiže gol za izjednačenje.

Nastavio je Inter da napada i u 76. minutu došao do potpunog preokreta, a ponovo zahvaljujući Džeku.

Njega je oborio golman Konsilji na ivici kaznenog prostora, pa je najstrožu kaznu sa 11 metara iskoristio Lautaro Martines.

Inter se sada nalazi na drugom mestu sa 17 bodova, dok je Napoli na prvom.