Povreda Injury Fudbal-UEFA Conference League Group B-Season 2021/2022-FK Partizan v Flora Tallinn Beograd, 30.09..2021. foto: Starsport.rs ©

DRAMA NA STADIONU PARTIZANA: Fudbaler Flore se srušio na teren, reagovala je i hitna pomoć!

Objavljeno: 30.09.21 u 20:55

Markus  Sepik se nalazi u Urgentnom centru!

Partizan je u prestonici Srbije ugostio Floru. Utakmica 2. kola grupne faze Lige konferencija
završena je pobedom crno-belih, rezultatom 2:0. Oba pogotka su delo iskusnog Lazara Markovića, u 20. i 42. minutu.

Igrao se 69. minut utakmice kada se na terenu u Humskoj odigrala drama. Fudbaler ekipe iz Estonije, Markus Sepik, iznenada se srušio na teren stadiona u Beogradu. Brzo su pristigli lekari gostujuće ekipe, kao i doktor crno-belih Siniša Petković.

Lazar Marković je stigao do tunela, kako bi pozvao Hitnu pomoć. Ubrzo se oglasio i spiker putem razglasa.

Prema prvim informacijama, Sepik je osetio bol u grudima sa nagonom za povraćanje. Markus se trenutno nalazi u Urgentnom centru.