0

Fudbal-UEFA Europa League Group F-Season 2021/2022-Crvena Zvezda v Braga Beograd, 16.09.2021. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

BRAGA PREOKRETOM DO POBEDE: Portugalci se probudili u drugom poluvremenu i „spakovali“ tri gola Mitjilendu!

Objavljeno: 30.09.21 u 23:17

Fudbaleri Brage pobedili su Mitjilend posle preokreta (3:1), u drugom kolu grupe F Lige Evrope.

Portugalska ekipa je tako stigla do prvih bodova, nakon početnog poraza od Crvene zvezde u Beogradu.

Rikardo Orta je bio taj, koji je prvo bio viđen za tragičara susreta, da bi na kraju bio junak.

Najpre su Danci poveli preko Evandera u 19. minutu iz penala, da bi istu šansu propustio u 35. minutu upravo Orta.

Braga je dobila još jedan jedanaesterac, koji je u 55. realizovao Galeno.

Pobedu domaćima nagovestio je Orta u 62. minutu, pošto mu je lopta došla pravo na šut posle odbitka.

Tačku na meč stavio je Galeno u petom minutu sudijske nadoknade.

Treba reći i da su gosti poslednjih desetak minuta igrali sa desetoricom.