POLAKO ALI SIGURNO SE NAMEĆU STANKOVIĆU: U vikendu za nama, zvezdaši su pokidali – Ibrahim ‘razbio’ Mačvu!

Objavljeno: 28.09.21 u 15:52

U vikendu za nama, devet od ukupno 13 fudbalera na pozajmicama je nastupalo u svojim sadašnjim klubovima.

Pokazali su zavidan kvalitet, a posebno zapaženi bili su golgeterski raspoloženi Ibrahim Mustafa, Vladimir Lučić i Srđan Spiridonović.

Ibrahim Mustafa koji je trenutno član Radničkog iz Sremske Mitrovice bio je izrazito efikasan proteklog vikenda. Za 65 minuta koliko je proveo u igri protiv Mačve, postigao je dva pogotka i doneo svom timu pobedu u ovom duelu. Ovo je bio peti pogodak za napadača iz Gane u dosadašnjem takmičenju u Prvoj ligi Srbije.

IMT je savladao Loznicu rezultatom 2:0, a jedan od najboljih igrača na terenu bio je Vladimir Lučić, koji je postigao vodeći pogodak i time značajno doprineo da „traktoristi“ osvoje nova tri boda. Pored njega, siguran na golu ekipe sa Novog Beograda bio je Andrija Katić, a poslednjih 15 minuta odigrao je i Martin Novaković.

Kada su u pitanju fudbaleri na pozajmici u inostranstvu, Srđan Babić je komandovao odbranom Almerije u pobedi nad Tenerifama i odigrao svih 90 minuta, dok je Srđan Spiridonović bio najbolji igrač Atromitosa u porazu od Arisa, a postigao je i jedini gol za svoju ekipu.

Minutažu u ovom kolu nisu imali Aleksandar Lukić (IMT), Milan Ilić (Loznica), Danilo Radonjić (Timok) i Aleksa Stojković (Zlatibor).

FUDBALERI ZVEZDE NA KALjENjU:

Nikola Vasiljević (Napredak) – 90 minuta, poraz od Proletera (0:1)

Andrija Katić (IMT) – 90 minuta, pobeda nad Loznicom (2:0)

Srđan Babić (Almerija) – 90 minuta, pobeda protiv Tenerifa (3:1)

Ričard Odada (Metalac) – 90 minuta, pobeda nad Radničkim 1923 (4:1)

Martin Novaković (IMT) – od 76.minuta, pobeda nad Loznicom (2:0)

Vladimir Lučić (IMT) – 90 minuta, pobeda nad Loznicom (2:0), postigao gol

Srđan Spiridonović (Atromitos) – 86 minuta, poraz od Arisa (1:3), postigao gol

Ibrahim Mustafa (Radnički SM) – do 65.minuta, pobeda nad Mačvom (3:0), postigao dva gola

Luka Marković (Bačka) – od 58.minuta, remi sa Inđijom (0:0).