Stadium FC Sheriff Serif Stadion ilustracija illustration Fudbal-Champions League-Thirs qualifying round, 2nd leg Season 2021/2022-Serif v Crvena Zvezda Tiraspol, 10.08.2021. foto: Starsport.rs ©

OVAKO NISU PONIZILI ZVEZDU I DINAMO: Šerif stavio krunu i ostao bez komentara, oduševili su čitav svet! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.21 u 23:47

Neće se ovde zaustaviti.

Fudbaleri Šerifa ne staju sa blistavim partijama u Evropi. Na putu do Lige šampiona pali su Crvena zvezda i Dinamo, na startu grupne faze Šahtjor, a došao je red i za nešto više.

U drugom kolu Grupe D pao je veliki Real iz Madrida sa 1:2. Nakon zaista neočekivanog trijumfa, FK Šerif je na svom Instagram profilu objavio sliku koja je oduševila čitav svet. Pogledajte o čemu se radi:

Jahšibaev je bio taj koji je u 25. minutu uticao na nastane muk na stadionu Santijago Bernabeu. Potom su domaći u 65. minutu izjednačili sa bele tačke, a strelac je bio Karim Benzema. Šerif je svoju šansu tražio i senke, pa su ponovo zatresli mrežu domaćih, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. Ipak, u 90. minutu videli smo bombu Sebastijana Tila, koja Šerifu donosi zaista ogromnu pobedu.