0

Fudbal Super League Season 2018-2019 Partizan v Vozdovac Alen Masovic (L) and Nemanja Miletic Beograd, 05.09.2018. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

SUPERLIGA SRBIJE: Linta debitovao remijem, Lučanci krov napustili sa bodom u džepu!

Objavljeno: 27.09.21 u 18:00

Voždovac i Mladost su odigrali prvu utakmicu današnjem programa 11. kola Superlige Srbije, a duel na stadionu u Zaplanjskoj je završen bez pobednika – 1:1.

Na svom debiju na klupi Voždovca, Aleksadnar Linta, koji je nasledio Predraga Rogana, nije uspeo da stigne do pobede. Voždovac jeste bio tim koji je imao incijativu na ovom meču, ali istu nije mogao da materijalizuje. Za razliku od njih, Mladost je igrala mudro, a u 32. minutu je Danoski iskoristio kiks Zmajeva za 0:1.

U drugom poluvremenu su domaći igrači igrali dosta brže na sve ili ništa i uspeli su da dođu do prvog remije u novoj sezoni. U 62. minutu je Pantović sa leve strane sjajno centrirao za Mašovića, koji je postigao gol. U finišu su imali nekoliklo poluprilika domaći, ali nisu mogli da ih realizuju.