0

FOOT> Screenshot

NOVI ISPAD BALOTELIJA: Trener mu rekao da ‘nema mozak’, on mu žestoko odgovorio nasred utakmice (VIDEO)

Objavljeno: 22.09.21 u 08:21

Utakmicu turskog prvenstva koja je sinoć odigrana između Bešiktaša i Adane, obeležio je napadač Mario Baloteli.

Iskusni golgeter je odigrao meč, kojim je podsetio na slave dane iz prošlosti, potigao je gol i namestio još jedan, ali nije uspeo da donese pobedu svom timu, a meč je završen reuzltatom 3:3.

Međutim, Baloteli je uspeo da napravi novi skandal.

Nakon što je u 79. minutu zatresao mrežu i smanjio na 3:2, Italijan je gestikulirao ka svom treneru. Razlog za to je bila njegova izjava da on ‘nema mozak’. To se očigledno nije svidelo napadaču, pa je odlučio da mu se revanšira.

Njegov potez, možete videti:

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели Mario Balotelli Barwuah 🇮🇹🇬🇭⚽️ (@mb459)

Do kraja utakmice, Beloteli je u 97. minutu asistirao Asombalongu za iz izjednačenje, a Bešiktaš svakako ima za čim da žali, pošto je vodio 3:0.