0

Marko Miric Vozdovac - Radnicki Kragujevac Superliga Srbije Septembar 18. 2021., Beograd, Srbija 18.9.2021. Belgrade Serbia foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

MARKO MIRIĆ NASTAVLJA DA BRILJIRA: Radnički preokretom do pobede protiv Novog Pazara!

Objavljeno: 22.09.21 u 18:27

Fudbaleri Radničkog pobedili su u Kragujevcu ekipu Novog Pazara sa 2:1 (2:1) u utakmici desetog kola Superlige Srbije.

Gosti iz Novog Pazara poveli su već u osmom minutu golom Almira Aganspahića. Bio je to već šesti superligaški pogodak za 25-godišnjeg internacionalca iz Bosne i Hercegovine.

Međutim, domaći fudbaleri su vrlo brzo pokrenuli rezultat. Pet minuta kasnije izjednačio je Stefan Filipović, a prednost Kragujevčanima doneo je u 23. minutu iskusni Marko Mirić.

U samom finišu meča Aganspahić je novim pogotkom mogao da donese bod Novom Pazaru, ali nije uspeo da centaršut Vlajkovića pretvori u izjednačenje.

Radnički je tako došao do druge vezane pobede nakon što je u prethodnom kolu slavio kao gost protiv Voždovca i prekinuo niz od šest mečeva bez pobede i samo dva osvojena boda.