0

GVARDIOLINI MOMCI SU ŽURILI: Šest komada za prolazak dalje!

Objavljeno: 21.09.21 u 23:11

Kao i uvek, zanimljiv je bio engleski Liga Kup!

Mančester siti je na svom terenu ‘preslišao’ ekipu Vajkomba, koja se takmiči u trećem rangu engleskog fudbala! Konačan rezultat bio je 6:1 u korist tima koji sa klupe predvodi Pep Gvardiola! Apsurdno zvuči, ali Vajkomb je prvi poveo, golom u 22. minutu susreta, strelac je bio Hanlan.. Taj pogodak kao da je upalio alarm u redovima Sitija.

Rezultat je prvo poravnao De Brujne u 29. minutu susreta, da bi potom Mančester siti do prednosti došao golovima u 43. i 46. minutu, a strelci su bili Marez i Foden. Drugo poluvreme prošlo je u znaku ‘Građana’.. Golove su postigli Tores, Palmer i ponovo sjajni Rijad Marez.

Iznenađenje večeri viđeno je u duelu KPR-a i Evertona.. ‘Karamele’ su ispale nakon lošijeg izvođenja penala!