0

(190914) -- MADRID, Sept. 14, 2019 (Xinhua) -- Real Madrid's Karim Benzema (C) heads the ball to score during a Spanish league soccer match between Real Madrid and Levante in Madrid, Spain, Sept. 14, 2019. (Photo by Edward F. Peters/Xinhua)

REAL SLAVIO NAKON PREOKRETA: Mardiđani do pobede nakon što je Jović u igru! (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.21 u 23:50

Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju Valensiju 2:1 (0:0) u meču petog kola španske LaLige.

Real je preokretom u završnici došao do pobede na „Mestalji“.

Srpski reprezentativac Luka Jović u igru je ušao u 78. minutu i igrao je do kraja utakmice.

Jedinu pravu priliku u prvom poluvremenu videli smo u 43. minutu. Gabrijel Paulista je nadskočio svog čuvara i iz peterca gađao glavom, ali mu je sjajno udarac odbranio Tibo Kurtoa.

Valensija je do prednosti došla u 66. minutu, kada je Ugo Duro zatresao mrežu za slavlje na „Mestalji“.

Karlo Ančeloti ubacio je Kamavingu, Modrića i Jovića, a trener Valensije je u 80. minutu uveo Račića.

Za dva minuta u završnici, Real je preokrenuo.

Prvo je Benzema asistirao Vinisijusu u 86. minutu za izjednačenje, da bi dva minuta kasnije Brazilac uzvratio Francuzu i Benzema je pogodio za pobedu.