0

PSŽ SLAVIO GOLOM U POSLEDNJEM MINUTU: Ikardi doneo pobedu protiv Liona! (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.21 u 23:15

Fudbaleri PSŽ-a slavili su u meče 6. kola Lige 1.

Parizen Sen Žermen slavio je rezultatom 2:1 protiv Olimpik Liona nakon preokreta rezultatom 2:1.Golove za tim iz Pariza postigli su Nejmar iz penala u 66. minutu i Mauro Ikardi koji je postigao pogodak u poslednjem minutu meča dok je Lion u prednost doveo Lukas Paketa na samom startu drugog poluvremena ali to nije bilo dovoljno.

Brazilac je postigao pogodak iz jedanaesterca koji je sam iznudio, dok je Ikardi gol postigao glavom nakon centaršuta Kilijana Mbapea. Lionela Mesija je zemni Hakimi u 76. minutu a Argentinac je pogodio stativu u prvom poluvremenu.