0

NEVEROVATAN AUTOGOL: Ovo se retko viđa! (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.21 u 20:55

Velika greška mladog defanzivca!

Slovan je na svom stadionu ugostio ekipu Žiline. Utakmica u Bratislavi je završena rezultatom 2:2, a potez defanzivca gostujuće ekipe u 4. minutu je obeležio duel.

Mladi Tomaš Nemčik je uspeo da zatrese sopstvenu mrežu u uvodnim momentima. Jedna vrlo
nesmotrena reakcija štopera je skupo koštala goste. Retko se viđaju ovakvi potezi.

Gosti su uspeli da dođu do izjednačenja pogotkom Vahana Bičakčjana u 11. minutu.
Do nove promene rezultata došlo je u 33. minutu. Izabranici Vladimira Vajsa su poveli
pogotkom Samuela Mraza.

Konačan rezultat je postavljen samo šest minuta kasnije. Za izjednačenje gostujućeg tima
ponovo je bio zadužen fudbaler iz Jermenije.

U drugom delu igre nije bilo pogodaka, ali publika je posmatrala izuzetno zanimljiv duel
Slovan je trenutno prvoplasirana ekipa sa 17 bodova, a Žilina zauzima 3. mesto sa tri boda manje.