(190906) -- ZENICA, Sept. 6, 2019 (Xinhua) -- Edin Dzeko (front) of Bosnia and Herzegovina (BiH) breaks through during the UEFA EURO 2020 qualifier group J match between BiH and Liechtenstein in Zenica, Bosnia and Herzegovina on Sept. 5, 2019. (Xinhua/Nedim Grabovica)

ŠAMPIONI DEMOLIRALI BOLONJU: Džeko dvostruki strelac! (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.21 u 20:28

Šampionska partija Intera.

Nakon dve slabe utakmice Intera, nerešena protiv Sampdorije(2:2) i poraz protiv Reala(0:1), dočekali su Bolonju koja ima prilično dobar skor na početku domaćeg šampionata.

Lautaro Martinez je započeo mrežu gostiju već u šestom minutu igre, pa su onda za njim mrežu tresli Škrinijar i Barela. Kada se završilo poluvreme mislilo se da neće biti još puno golova, međutim bosanski biser želi da postigne što više golova.

Vesino je prvo bio strelac na početku drugog poluvremena, a onda je na scenu stupio Džeko sa dva pogotka. Utešni gol za goste postigao je Teate u samoj završnici meča i tako postavio konačan rezultat 6:1.

Naredna utkamica Intera biće protiv Fiorentine u centru Italije, Bolonja dočekuje Đenovu.