0

SJAJNA UTAKMICA U GORNJEM MILANOVCU: Metalac bolji od Kolubare, nova tri boda za izabranike Žarka Lazetića!

Objavljeno: 17.09.21 u 21:48

Veoma bitna pobeda za Metalac.

U utakmici devetog kola Superlige Srbije, fudbaleri Metalca pobedeli su Kolubaru na svom terenu ubedljivim rezultatom 3:1.

Metalac je došao do vođstva u 22. minutu preko Stefana Cvetkovića, ali je iskusni napadač Kolubare Stefan Djenić samo 10 minuta kasnije izjednačio rezultat. U drugo poluvreme, domaćini ulaze znatno ofanzivnije.

Već u 46. minutu, Metalac dolazi do drugog gola, protivničku mrežu ponovo je zatresao Stefan Cvetković. Tačku na ovu utakmicu stavlja Damjan Krajišnik u 77. minutu i na taj način Metalac dolazi do nova tri boda.

Metalac je, posle devet kola, na 12. poziciji sa osam bodova, dok je Kolubara deveta sa 10 poena. U narednom kolu, Metalac će gostovati niškom Radničkom.