0

LIGA KONFERENCIJA: Gent slavio na gostovanju Flori, remi Totenhema u Francuskoj!

Objavljeno: 16.09.21 u 21:27

Počela je Liga konferencija.

U okviru prvog kola Lige konferencija, do sada je odigrano 9 utakmica. Što se tiče Partizanove grupe B, Gent je opravdao ulogu favorita u Estoniji, savladavši domaću Floru minimalnim rezultatom. Pobednički pogodak postigao je srpski fudbaler Darko Lemajić u 54. minutu.

U derbiju grupe G gledali smo sjajnu utakmicu. Totenhem nije uspeo da opravda ulogu favorita na gostovanju u Francuskoj, jer je odigrao nerešeno sa Renom. Rezultat je bio 2:2, a pogodak za vođstvo postignut je u 11. minutu.

U pitanju je autogol fudbalera domaćih, Bade je ubacio loptu u svoju mrežu. Nakon 12 minuta, stiglo je izjednačenje, radost Renu doneo je Tait. Potom je Santo odlučio da odmori Muru i Kejna koji su napustili teren u 54. minutu.

To su iskoristili domaći, pa im je Laborde doneo vođstvo u 71. minutu. Odgovor Totenhema je usledio vrlo brzo, pa je Hojberg u 76. minutu postavio konačan rezultat.