0

SERIJA A: Srbin fantastičnu partiju krunisao golom, Đenova stigla do prvog trijumfa! (VIDEO)

Objavljeno: 12.09.21 u 19:21

U okviru trećeg kola Serije A, Torino je ubedljivo pobedio Salernitanu rezultatom 4:0.

Reprezentativac Srbije Saša Lukić odigrao je ceo meč za Torino, a svoju fantastičnu partiju krunisao je golom u 91. minutu, kada je postigao četvrti gol za ‘bikove’ na ovom meču.

Nekadašnji igrač Partizana dobio je sjajnu loptu od Buonđorna, sjajno se snašao i uspeo bez problema da matira protivničkog golmana. Torino je bio dominantan svih 90 minuta, Salernitana nije uspela ni da se ponada da može da dođe do pozitivnog rezultata.

Nakon velikog preokreta, i Đenova je uspela da stigne do nova tri boda, pošto je na gostovanju u Kaljariju slavila rezultatom 3:2. Poveo je Kaljari već u 16. minutu, kada je sa bele tačke bio siguran Žoao Pedro, a Ćepiteli je u 56. minutu udvostručio prednost domaćih. Tri minuta kasnije, Destro je smanjio na 2:1, a pogodak za izjednačenje postigao je Fares u 69. minutu. Isti igrač je u 78. minutu dao gol, i svom timu omogućio nova tri boda.

Udineze je do pobede na gostovanju Speciji došao kasnim golom. Igrao se 89. minut kada je mrežu domaćih zetresao Lazar Samardžić.