0

‘NISAM SKORO VIDEO TAKO NEŠTO’: Pavlović tužan nakon sinoćnjeg remija, ističe da cilj i dalje ostaje isti!

Objavljeno: 08.09.21 u 13:34

Orlovi su zaslužili pobedu.

Sinoć u Dablinu nije bilo pobednika, fudbalska reprezentacija Srbije i Republika Irska podelili su bodove, pošto je nakon 90 minuta rezultat bio 1:1.

Centralni defanzivac ‘orlova’ Strahinja Pavlović ističe da je Srbija sinoć zaslužila pobedu.

– Teško je bilo šta reći posle ovakve utakmice i kada ne uzmete tri boda, koja ste realno svojom igrom zaslužili. Šta je tu je, ovo ništa ne menja. Mi svejedno moramo da pobedimo sve utakmice do kraja ako hoćemo da se plasiramo na SP. Idemo dalje, vraćamo se u klubove i za mesec dana smo ponovo u reprezentaciji. Cilj ostaje isti, sve ostaje isto – rekao je Pavlović nakon meča.

Srbija je sjajnu igru krunisala golom u 20. minutu kada je Sergej Milinković-Savić sjajnim udarcem glavom matirao protivničkog golmana. Izabranaci Dragana Stojkovića nastavili su da ređaju šanse, koje nažalost nisu iskoristili, pa je kazna stigla u 87. minutu.

Nisam skoro video tako nešto, ali dešava se. Idemo dalje, moramo da zaboravimo ovu utakmicu – poručio je Pavlović.