0

POLUVREME U DABLINU: SMS pogotkom obradovao celu Srbiju! (VIDEO)

Objavljeno: 07.09.21 u 21:34

Izabranici selektora Stojkovića igraju na visokom nivou!

Fudbalska reprezentacija Republike Irske je na stadionu ‘Aviva‘ u dočekala selekciju Srbije. Nakon prvih 45 minuta igre, Orlovi imaju minimalnu prednost 0:1.

Jedini pogodak u dosadašnjem delu utakmice delo je Sergeja Milinkovića Savića. Vezista Lacija je zatresao mrežu mladog Gavina Bazunua u 20. minutu. Kapiten Dušan Tadić je izveo udarac iz ugla, a popularni ‘SMS‘ je loptu odlično zahvatio glavom i nije bilo spasa za domaći tim.

Izabranici Dragana Stojkovića su pružili znatno kvalitetniju partiju u prvom poluvremenu. Orlovi su kontrolisali posed lopte i uputili su čak devet udaraca na gol domaće ekipe.