0

BLAMAŽA KAKVA SE NE PAMTI: Drugoligaš „petardom“ osramotio Napoli!

Objavljeno: 07.09.21 u 13:25

Potpuno neočekivan poraz je doživeo slavni klub iz Napulja

Fudbaleri Napolija su u ponedjeljak na stadionu “Dijego Armando Maradona” odigrali prijateljski meč protiv ekipe Beneventa i tom prilikom su doživeli pravi debakl.

Naime, aktuelni učesnik Serije B je pobedio Napolitance sa šokantnih 1:5 što je svakako jedan od najvećih poraza u novijoj istoriji kluba.

Gosti su nakon prvog poluvremena imali dva gola prednosti preko Kaloa i Importe, da bi u drugom poluvremenu Politano iz penala vratio domaće u igru.

Ipak, do kraja Benevento postiže još tri gola. Pogađali su Folon, Roberto Insinje i Brinjola.Iako za Napoli nije igralo dosta fudbalera, koji su bili na reprezentativnim obavezama slavni klub nije smeo sebi da dopusti ovakav poraz na svom stadionu.