0

(190919) -- MADRID, Sept. 19, 2019 (Xinhua) -- Angel Di Maria (R) of Paris Saint-Germain vies with Gareth Bale of Real Madrid during their Group A match at 2019-2020 UEFA Champions League in Madrid, Spain, Sept. 18, 2019. (Photo by Jack Chan/Xinhua)

KVALIFIKACIJE ZA SP: Ludnica u Kazanu – pet golova, veliki preokret i Bejlova partija kao u stara vremena!

Objavljeno: 05.09.21 u 17:59

Vels je u Kazanu savladao Belorusiju sa 3:2 u četvrtom kolu grupe E kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Gosti su poveli u šestom minutu kada je siguran sa 11 metara bio Geret Bejl, ali je za samo 120 sekundi Belorusija uspela da okrene rezultat, preko Vialija Isakoviča i Pavela Sedka, koji su pogodili u 29, odnosno 31 minutu.

Izjednačenje Velsu je doneo Geret Bejl, i to je drugim pogotkom sa bele tačke u 69. minutu, a onda je isti fudbaler režirao totalni preokret u nadoknadi vremena.