0

TSC OTVORIO STADION: Ferencvaroš savladan za dobar start!

Objavljeno: 04.09.21 u 08:15

Dan koji će se dugo pamtiti!

FK TSC i grad Bačka Topola juče su ozvaničili otvaranje novog fudbalskog stadiona, koji je prema svim svojim karakteristikama, rame uz rame sa brojnim ‘stranim’ stadionima.. Otvaranju stadiona je prisustvovalo oko 3000 gledalaca, a ‘sparing’ partner našem superligašu, bila je ekipa mađarskog Ferencvaroša, koji godinama u nazad pravi sjajne rezultate u Evropi!

Utakmica je okončana pobedom domaćina, 2:1, a pobednički gol je pao u samoj završnici.

Poveo je TSC golom nekadašnjeg ‘klinca’ Crvene zvezdeJuga Stanojeva u ranoj fazi utakmice.. Rezultat je poravnao Večeija u 83. minutu utakmice, a konačan rezultat je postavio u 90. minutu Ifet Đakovac.