0

RUSIJA I NORVEŠKA RUTINSKI DO POBEDE: Novi kiks Irske!

Objavljeno: 04.09.21 u 20:01

Holand ponovo strelac, Irci u 91. minutu do remija.

Fudbaleri Rusije gostovali su na Kipru i kao apsolutni favoriti rutinski su osvojili nova tri boda. Prvo je Erokin postigao gol u šestom minutu, a kasnije je Žemaledinov u 55. minutu povećao prednost svog tima i postavio konačan rezultat.

Letonija je dočekala Norvešku u nadi da će nastaviti pobednički niz, ali to se nije desilo. Norveška je povela Holanda i bilo je jasno da žele pobedu. Upravo je napadač Borusije doveo svoju reprezentaciju u vođstvo sa bele tačke u 20 minutu. Elionusi je u 66. minutut duplirao prednost gostiju, a rezultatom 0:2 se završila utakmica.

Irska posle poraza od Portugala gde su do same zavšnice utakmice imali prednost, ali su je ispustili i tako dele poslednje mesto sa Azerbejdžanom. Sada su imali priliku da dođu do prve pobede u grupi, međutim to im nije pošlo za rukom.