0
Odbojka

Publika Navijaci fans supporters Evropsko Prvenstvo u odbojci za zene Eurovolley 2021-CetvrtfinaleQuarter Final match between Serbia and France Beograd, 01.09.2021. foto: Predrag Milosavljevic/Starsport.rs ©

ODBOJKAŠICE SRBIJE SAZNALE PROTIVNICE: Međusobni skor je na našoj strani!

Objavljeno: 03.09.21 u 22:21

Odbojkašice Italije u finalu Evropskog prvenstva.

Druga polufinalna utakmica Evropskog prvenstva između Holandije i Italije završena je pobedom Italijanki 3:1 u setovima.

Odbojkašice Italije prilično lako su osvojile prva dva seta, a u trećem kao da su se malo opustile što su Holađanke iskoristile i smanjile rezultat. Ipak, taj treći set su Italijanke iskoristile i da se malo odmore da bi pobedu overile u četvrtom setu.

Odbojkašice Srbije imaju pozitivan rezultat kada su u pitanju međusobni dueli sa odbojkašicama Italije, poslednjih sedam duela pripalo je našim odbojkašicama. Poslednji poraz od Italijanki pretrpele su pre više od dve godine.

Finale Evropskog prvenstva odigraće se u subotu od 20 časova.