0

LOŠ START ZA MLADU REPREZENTACIJU: Poraz od Ukrajine kao upozonerenje!

Objavljeno: 03.09.21 u 20:30

Bledo izdanje „Orlića“!

U okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za igrače do 21 godine, reprezentacija Srbije je danas poražena na svom terenu u Staroj Pazovi od Ukrajine rezultatom 0:1.

Ukrajinci su od starta bili ozbiljniji rival od našeg nacionalnog tima, a do gola su stigli u već u 14. minutu kada je Kriskiv uspeo da postigne gol za pobedu svog tima.

Tedić i Stevanović su imali svoje šanse u nastavku susreta, Ukrajinci su se na kraju branili i uspeli su u nameri da njihova mreža ostane netaknuta.

Podsetimo, Srbija je u grupi sa Francuskom, Farskim ostrvima, Jermenijom i Severnom Makedonijom, pored Ukrajine.