Odbojka Volleyball Srbija v Bugarska-Prijateljski mec Uros Kovacevic (R) Beograd, 29.12.2015. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

DVA OD DVA: Pala i Ukrajina!

Objavljeno: 03.09.21 u 22:45

Nova pobeda odbojkaša Srbije.

Druga utakmica na Evropskom prvenstvu prošla je bolja od prve. Odbojkaši Srbije savladali su odbojkaše Ukrajine sa 3:0 u setovima i tako došli do druge pobede u grupnoj fazi.

Prvi set naši odbojkaši su osvojili uz puno muke i to na razliku 27:25, dok su u drugom do pred sam kraj seta konstantno zaostajali za Ukrajincima, ali onda je usledio veliki preokret i osvojen set sa 26:24. Treći set su odbojkaši Srbije „najlakše“ osvojili, sve vreme su održavali prednost od 4 poena, pa su tako i osvojili set sa 25:21.

Naredni protivnik Srpskih odbojkaša biće protiv domaćina Poljske sutra od 20:30 časova. Ukrajinci će svoj meč sa Portugalom odigrati u nedelju sa početkom od 17:30 časova.