0

SIGURNA POBEDA VOŽDOVCA, PALA JE KOLUBARA: Treći trijumf Zmajeva zaredom!

Objavljeno: 30.08.21 u 21:53

Susret je rešen nakon prvih 45 minuta.

Fudbaleri Voždovca su savladali Kolubaru iz Lazarevca u okviru 7. kola Superlige Srbije. Rezultat je bio 2:0, a izabranici Predraga Rogana su upisali svoj treći trijumf zaredom.

Pogotke su postigli Lascikas u 21. i Vujinović u 42. minutu. Gledali smo zanimljiv susret na krovu TC Stadion, iako je rešen već u prvom poluvremenu. I jedni i drugi su napadali, posebno gosti nakon primljenog gola, ali nisu uspeli da realizuju svoje šanse.

Sada sledi reprezentativna pauza, a nakon nje, fudbalere Voždovca očekuje gostovanje Radničkom iz Niša 11. septembra. Sa druge strane Lazarevčani u 8. kolu dočekuju Novi Pazar.