0

OVO JE JEDAN OD NAJGORIH AUTOGOLOVA U ISTORIJI FUDBALA: Pogledajte kako je Viljareal prokockao pobedu u 95. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 30.08.21 u 08:59

Neverovatna situacija!

Fudbaleri Atletiko Madrida su sinoć u okviru trećeg kola španskog šampionata ugostili ekipu Viljareala na svom terenu. Meč je završen rezultatom 2:2.

Prvo poluvreme je proteklo bez golova, iako je Atletiko uputio čak 13 šuteva. Otvaranje drugog poluvremena je proteklo u znaku Viljareala koji je stigao do prednosti u 52. minutu golom Manua Triguerosa. Četiri minuta kasnije Atletiko dolazi do izjednačenja golom Luisa Suareza.

Gosti su ponovo uspeli da povedu u 74. minutu kada je strelac bio Arnaut Danjuma. Igrao se 95. minut kada se činilo da je sve gotovo, ali onda na scenu stupa štoper gostiju Mandi koji na neverovatno bizaran način postiže autogol.