2

Fudbal-Super League Season 2021/2022 Cukaricki v Crvena Zvezda Beograd, 29.08.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

PRAVI DERBI KOLA NA BANOVOM BRDU: Crvena zvezda vodi na poluvremenu golom Milana Pavkova! (VIDEO)

Objavljeno: 29.08.21 u 19:52

Dobra utakmica na Brdu!

Fudbaleri Čukaričkog ugostili su ekipu Crvene zvezde u okviru sedmog kola domaćeg šampionata. Na poluvremenu je trenutno 0:0.

Fudbal-Super League Season 2021/2022
Cukaricki v Crvena Zvezda
Beograd, 29.08.2021.

ČUKARIČKI: Mićović – Radojičić, Šapić, Tanasijević, Roganović – Docić, Kajević – Čolović, Lukić, Janković – Jovanović.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Eraković, Dragović, Degenek, Rodić – Sanogo, Kanga – Ben, Ivanić, Katai – Pavkov.

Utakmica je počela jako zanimljivo. Prvu šansu na meču je imala ekipa Čukaričkog u 12. minutu kada je Kajević šutirao pravo u Borjana. Nakon samo dva minuta sjajan šut je uputio Miloš Degenek, ali se istakao Mićović sjajnom odbranom.

Crvena zvezda je bila nešto konkretnija sve do 28. minuta kada je Milanu Borjanu iskliznula lopta, ali na njegovu sreću je otišla tik iznad prečke.

Crveno-beli su preuzeli totalnu inicijativu, što je krunisano golom Milana Pavkova u 40. minutu.