0

MITROVIĆ PONOVO REŠETA: Postigao gol, pa promašio penal!

Objavljeno: 28.08.21 u 18:35

Najbolji strelac reprezentacija Srbije i napadač Fulama, Aleksandar Mitrović, bio je strelac u pobedi njegovog tima nad Stoukom 3:0, ali je i promašio penal u trećem minutu nadoknade.

Tim sa Krejven Kotidža se nalazi na prvoj poziciji nakon pet odigranih kola, a za to je velikim delom zaslužan Srbin.

Mitrović je već u petom minutu dodao loptu do Vilsona koji je doneo prednost, da bi Bobi Rid u 53. minut povisio na 2:0.

U duelu dva prvoligaša je bilo jasno ko je jači, a to je potvrdio i sam Mitrović pogotkom u 72. minutu za konačnih 3:0.

Moglo je da bude još gore po gostujući sastav, ali je srpski napadač promašio penal u trećem minutu nadoknade.

Ipak, to nije uticalo na konačnih ishod, tako da će Fulam novu rundu takmičenja dočekati sa vrha tabele.

Ovo je već četvrti gol Mitrovića u ovosezonskom izdanju Čempionšipa.